Oferta

 

Wynajem nieruchomości w Toruniu i okolicach


Naszym Klientom indywidualnym oraz firmom, współpracującym z naszym biurem nieruchomości proponujemy wynajem mieszkań na terenie Torunia, w okolicach Rynku Staromiejskiego oraz na obrzeżach miastach. Lokale mieszkalne i apartamenty, znajdujące się w ofercie naszego biura nieruchomości są nowoczesne, funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb konkretnego zleceniodawcy. Konkurencyjna oferta cenowa, najwyższa jakość oraz gotowość do wprowadzenia się zaraz po podpisaniu umowy, to zaledwie niewielka część ich atutów.


 

Pośrednictwo przy sprzedaży nieruchomości


Marzysz o pięknym domu z ogródkiem, w którym mógłbyś zamieszkać razem ze swoją rodziną, ale boisz się, że możesz przepłacić? Nasze doświadczone biuro nieruchomości od ponad 40 lat zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży domów i przemawia za nami zadowolenie tysięcy klientów. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo domy jednorodzinne na terenie Torunia i jego obrzeżach, oraz dużo większe nieruchomości, które zadowolą najbardziej wymagających. Nie musicie się obawiać o okolicę. Sprzedawane przez nas domy ulokowane są w spokojnych dzielnicach, a co za tym idzie komfort mieszkania jest bardzo duży.


 

Home staging - przygotowywanie nieruchomości pod sprzedaż


Tradycja home stagingu sięga lat 70-tych i narodziła się w USA. Obecnie jest bardzo popularną praktyką, także w naszym kraju. Pragniesz sprzedać albo wynająć swój dom lub mieszkanie, ale nie wiesz jak właściwie się do tego zabrać? Nie masz pewności, czy Twoja oferta zainteresuje potencjalnych nabywców? Nie mogłeś lepiej trafić. Przyjdź do naszego biura nieruchomości, gdzie nasi wysoce wykwalifikowani agenci nieruchomości postarają się, aby w odpowiedni sposób przygotować Twoją nieruchomość pod sprzedaż, za przystępną cenę. Dostosujemy wnętrze do wymagań potencjalnych Klientów, a następnie wykorzystując doświadczenie związane z technikami marketingu sprawimy, że Twoja nieruchomość szybko zyska pokaźne zainteresowanie na rynku.