O nas

Poznaj nasze biuro nieruchomości - jedyne takie na rynku


Tradycja i nowoczesność w jednym

Nasze biuro nieruchomości istnieje od ponad 40 lat i każdy dzień nauczył nas, że nie wolno odwracać się od żadnego wyzwania. Początkowo działaliśmy na terenie Torunia, ale obecnie obsługujemy Klientów w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Przy zakładaniu biura nieruchomości, ideą było tworzenie przestrzeni mieszkalnych dla Torunian i przybywających do tego pięknego miasta. 40 lat później, z powodzeniem znajdujemy nieruchomości w największych miastach województwa oraz w malutkich miejscowościach. Wyrobiona marka i współpraca z czołowymi firmami budowlanymi w tym rejonie pozwala nam na dostarczanie materiałów najwyższej jakości.


Nasi agenci nieruchomości - stawiamy na najlepszych


Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy z należytym profesjonalizmem wykonują każde przyjęte zlecenie, niezależnie czy mamy do czynienia z budowaniem miejsca do zamieszkania, czy z wyceną ewentualnej sprzedaży. Cechuje ich przyjazne nastawienie do Klienta, z którym chcą budować pozytywną relację od pierwszych minut.

W gronie naszych agentów nieruchomości są pośrednicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy sprawią, że zakupisz bądź sprzedasz swoją nieruchomość na bardzo korzystnych warunkach. Ich misja jest bardzo prosta - sprawić, żeby Klienci nie musieli tracić swojego cennego czasu na skomplikowane formalności.

Aby móc stale podnosić kwalifikacje naszych pracowników, biuro nieruchomości regularnie organizuje dla nich szkolenia, z zakresu handlu nieruchomościami, ale najważniejszy jest dla nich kontakt z Klientem. Każde zlecenie sprawia, że ich bezcenne doświadczenie wzrasta.