Kontakt

 

Napisz do nas

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące rynku nieruchomości, nie wahaj się zadawać pytań. W miarę możliwości, odpowiemy najszybciej jak tylko się da! Nasi wykwalifikowani agenci nieruchomości odpowiedzą na wszystkie pytania.


1Jaka jest cena przygotowania posesji pod sprzedaż?
Koszty tej usługi są uzależnione od wielu czynników, m.in. od wielkości posesji, skali potrzeb oraz czasu realizacji. Zachęcamy do przyjścia do naszego biura, gdzie nasz agent nieruchomości dokona personalnej wyceny. Zapewniamy najkorzystniejszą ofertę na rynku!
2W jakich miejscach mogę nabyć dom, przez wasze biuro nieruchomości?
Świadczymy usługi na terenie Torunia oraz w sąsiadujących miejscowościach, należących do województwa kujawsko-pomorskiego. m.in. w Bydgoszczy, Inowrocławiu i Włocławku
3W jakiej walucie mogę dokonywać transakcji w biurze nieruchomości Orange Houses?
Obsługujemy transakcję w złotówkach, euro oraz dolarach USD, zgodnie z aktualnymi danymi na temat kursów walut.
4Jakie są średnie ceny domów w Toruniu, oferowane przez biuro nieruchomości?
Średnie ceny kształtują się na poziomie 400 tysięcy złotych. W naszej szerokiej ofercie znajdują się jednak domy zarówno w zdecydowanie niższych cenach, jak i dużo bardziej ekskluzywne.
5Czy w ofercie waszego biura nieruchomości znajduje się doradztwo kredytowe?
Tak. Wspólnie z naszym agentem nieruchomości, dokonamy analizę propozycji banków i wybierzemy kredyt, który będzie najbardziej opłacalny dla Klienta. Nie pobieramy za to prowizji - pensję agenta naszego biura nieruchomości opłaca bank, w którym zostanie zaciągnięty kredyt.